Тихі сумніви у серці кожної мами: А чи лікується астма у дітей? Чи можна вилікувати бронхіальну астму у дитини? Що буде, якщо не лікувати астму? Ці питання ненавмисно витають у голові та супроводжують кожен прожитий день. Поспішаємо Вас запевнити: дитяча астма виліковна! У цій статті ми розповімо Вам трохи – чи можна вилікувати бронхіальну астму у дітей, як зняти напад астми у дитини і дамо загальні знання про те як лікувати бронхіальну астму у дітей. Вважаємо своїм обов’язком помітити, що якщо Ви побачили хоча б кілька виражених симптомів бронхіальної астми у дитини, слід негайно звернутися до лікаря, при своєчасному і правильному лікуванні, хворобу можна побороти і малюк буде жити повноцінним і здоровим життям.


Коли у будинку оселилася хвороба

Ви пам’ятаєте цей перший раз, коли помітили, що дитині важко дихати? Спочатку здається, що це просто ГРЗ, потім приступи частішають, дитині стає важко дихати і в один момент лікар ставить діагноз: У вашої дитини бронхіальна астма. Життя зупиняється, у голові з’являються різні картинки пов’язані з цією хворобою, риються тисячі запитань: що буде з малюком? Чи житиме він повноцінним життям? Яким є лікування бронхіальної астми у дітей? При цьому спостерігати як розвивається хвороба і дитині важко дихати – це тортури.

Кожній мамі, ми щиро бажаємо запастися терпінням, знайти в собі мужність радіти разом із малюком кожному дню та виконувати всі розпорядження лікарів. Для лікування будь-якої хвороби потрібен час, астма – це не вирок, це такий самий діагноз, як і будь-які інші. Слід зазначити, що лікування завжди супроводжується інгаляційною терапією, у статті Що таке небулайзер для інгаляцій? ми детально ознайомимо Вас з цим приладом та розпишемо які бувають види небулайзерів (інгаляторів).

Запевняємо Вас, при правильному, послідовному лікуванні малюк буде здоровим.


Лікування бронхіальної астми у дітей – поради щодня

 width=

Якщо у Вашого малюка алергічна бронхіальна астма, то потрібно звернути увагу на алергени. Тригером хвороби є сезонне цвітіння дерев і квітів, грибки в будинку, пил, продукти харчування, вовняні килими, ковдри і навіть м’які дитячі іграшки. Поступово перебирайте та усувайте причини алергії. Давайте розглянемо варіанти з їжею. З продуктів, які можуть спричинити алергію, це:

  • Ягоди, горіхи, молочні продукти і навіть м’ясо (курка та яловичина вважаються алергенами, баранина, кролятина, конина – абсолютно безпечні). Потрібно послідовно виключати такі продукти з раціону та стежити за реакцією дитини.
  • Лікування БА у дітей передбачає щоденне прибирання у квартирі та провітрювання. Для мінімізації пилу приберіть усі килими з дому, а м’які іграшки час від часу заморожуйте (холод знищує грибки).
  • А що щодо куріння батьків? Чи варто відмовлятися від сигарети? Чи впливає куріння на розвиток та виникнення хвороби? Звичайно! Астма у малюка може бути викликана курінням одного з батьків, кидайте курити! Ви також помітите як оздоровитесь і поринете в новий світ запахів і у вільне від шкідливої звички життя, де Ви не залежите від сигарети!

От нескладні поради для лікування бронхіальної астми у дітей, які Ви можете виконати самотужки.


Як вилікувати астму у дітей – медикаментозне лікування

Ми не вважаємо за можливе прописувати курс лікування та радити будь-які медикаменти, для цього варто звернутися до професіонала. Цей розділ для того, щоб дати Вам відомості, що лікування дитячої бронхіальної астми ділиться на 2 частини:

  • Профілактика нападів.
  • Зняття нападу.
  • Базову терапію.

І зняття нападу, і терапія мають на увазі користування небулайзером (інгалятором), завдяки йому ліки потрапляють безпосередньо на запалені тканини та знімають набряк. Як наслідок, дитина може нормально дихати.

ЕВи зараз стоїте перед вибором який небулайзер краще, радимо прочитати статтю Найкращий інгалятор небулайзер – відгуки лікарів, рейтинг топ 10 небулайзерів (інгаляторів). Ми надаємо вичерпну інформацію для того, щоб полегшити Ваш вибір.

Бережіть себе та своїх малюків. Головне – це не панікувати та не займатися самолікуванням! Терпіння, послідовність та витримка – ось що Вам потрібно. А якщо додати частку оптимізму та віри в те, що все вийде, то перемога вже у Вас у руках!

Будьте здорові.

(дивитися “Інгалятори (небулайзери)” у нашому магазині)