Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Безконтактний термометр Miniland-baby

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Інфрачервоний термометр нового покоління Мініленд

Дуже компактний і зручний інфрачервоний термометр Мініленд має не тільки сучасний дизайн, а й чудові характеристики. Корпус приладу виготовлено з безпечних для здоров'я людини матеріалів.

Для вимірювання температури в ньому використовуються абсолютно нешкідливі методи, засновані на визначенні потужності теплового (інфрачервоного) випромінювання тіла. Достатньо двох-трьохсекундного дотику голівки датчика приладу до чола хворого або введення її у вушну раковину, щоб отримати точні дані про температуру тіла пацієнта. Градусник якнайкраще підходить для вимірювання температури в дітей.

Особливості застосування інфрачервоного термометра Miniland

Для відображення результатів вимірювань в інфрачервоному термометрі Miniland передбачено доволі великий рідкокристалічний екран, у деяких моделях є навіть функція голосового сповіщення. Пам'ять градусника розрахована на зберігання кількох (залежно від моделі) останніх вимірювань. Як джерело живлення в термометрі використовується батарейка, заряду якої вистачає на кілька сотень годин безперервної роботи.

За допомогою цього приладу можна також вимірювати температуру навколишнього середовища, рідин, поверхонь. Термометр видає характерні сигнали про наявність у хворого підвищеної температури і про низький заряд батареї. Пристрій оснащений функцією автовимкнення.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору